ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №29 «ДИВОСВІТ»

П`ятниця, 30.07.2021, 17:46

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Матеріально-технічне забезпечення закладу | Реєстрація | Вхід

Матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти №29 «Дивосвіт» включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання та інші матеріальні цінності. На сьогодні будівля закладу перебуває у належному стані та відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, промивання системи опалення, ревізія вентиляційних і каналізаційних систем. Встановлено лічильники електричної енергії, холодної води, водонагрівачі. У закладі освіти наявні: 11 групових приміщень, 4 спальні приміщення, фізкультурний та музичний зали, кабінети: директора, завгоспа, психолога, методичний і медичний кабінети, пральня, харчоблок. Усі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним нормам та оснащені необхідним обладнанням. Площа земельної ділянки – 1 га. Вся територія ЗДО №29 «Дивосвіт» поділена на ігрові майданчики (для кожної групи). На майданчиках установлене обладнання відповідно до вікових особливостей дітей, пісочниці, гірки, бесідки, стан яких – відмінний.

Опалення водяне, у відмінному стані. На території ЗДО розміщена газова котельня, від якої подається тепло у приміщення. Температурний режим, освітлення у групових кімнатах відповідають нормам.

ЗДО №29 «Дивосвіт» повністю забезпечений м'яким і твердим інвентарем, в усіх групах є 2 комплекти дитячих рушників, достатня кількість постільної білизни.

В ігрових та спальних кімнатах проведено ремонт, придбано сім комплектів меблів, триярусні ліжка у всіх групах, замінено всі вікна, міжкімнатні та вхідні двері, відремонтовано сім і збудовано чотири бесідки, придбано дві пральні машини, проектор, екран, оновлено обладнання спортивного залу. Проведено капітальний ремонт внутрішньої системи опалення, замінено трубопровід холодного водопостачання. Заклад забезпечений проточною холодною водою цілодобово, а також гарячим водопостачанням через електробойлери. Частково відремонтовано дах.

У закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється. Систематично ведеться облік майна, списання проводиться згідно з чинним законодавством.

Щороку проводяться заходи щодо організації роботи з охорони праці, збереження життя, здоров'я дітей і працівників, профілактики дитячого та дорослого травматизму.

У ЗДО №29 «Дивосвіт» є протипожежний інвентар: пожежний щит, вогнегасники, створена комісія з протипожежної безпеки. Регулярно проводяться інструктажі з протипожежної безпеки. На видному місці розміщено план евакуації на випадок пожежі.

Навчально-матеріальне забезпечення закладу відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженому наказом МОН №509 від 11.09.2002 р., «Типовому переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах», СанПіН №3231-85 «Влаштування та утримання дитячих дошкільних закладів».

У групових приміщеннях створено необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. З метою розв’язання поставлених завдань колектив закладу приділяє велику увагу створенню предметно-розвивального середовища для організації різноманітних видів діяльності дошкільників. У групових приміщеннях створено такі осередки: природознавчий, ігрової діяльності, образотворчої діяльності, музичний, художнього слова, народознавства, розвивального навчання, спортивний, трудової діяльності, відпочинку та усамітнення, співпраці з батьками. Групи естетично оформлені, затишні, оснащені меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно-ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом. Оформлення групових приміщень, кабінетів, залів є педагогічно доцільним, відповідає естетичним і педагогічним вимогам.

Підбір ігор та іграшок у різних вікових групах відповідає «Типовому переліку», рекомендованому Міністерством освіти і науки України. Освітній процес у групах ЗДО забезпечений необхідним педагогічним обладнанням і дидактичним матеріалом відповідно до вимог чинних програм.

У музичному залі наявні сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, мікрофони, а також нетрадиційні дитячі музичні інструменти. Для задоволення потреб художньо-естетичного нахилу є різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

У ЗДО №29 «Дивосвіт» функціонує спортивний зал, обладнаний необхідним спортивним інвентарем відповідно до вимог Базового компонента розвитку дошкільників: шведською стінкою, матами, обручами, лавами, ребристими дошками, дугами, м’ячами, мішечками з піском для метання, кеглями, фітболами, кільцеметами та матеріалом для нетрадиційних видів оздоровлення дошкільників.

У закладі наявні медичний блок та харчоблок. Харчоблок відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, забезпечений необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією.

Територія ЗДО є складовою частиною розвивального простору. Завдяки креативності, наполегливості в роботі, багатій уяві, художньо-естетичним навичкам, умілим рукам наших працівників та батьків ландшафт у закладі набув привабливого вигляду. Значну частину часу діти проводять у дворі, де їх щодня зустрічають: калина, квітники, розкішні дерева, казкові герої. Діти мають змогу спостерігати, як ростуть квіти, городина, доглядати за ними. Звичайно, окрасою нашого двору є зручні, естетично оформлені бесідки, які ми споруджували разом із батьками.

Заклад оснащено пандусом і кнопками виклику для безперешкодного доступу осіб з особливими потребами. 

Адміністрацією та педагогічним колективом ЗДО №29 «Дивосвіт» створено належні умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дітей у закладі освіти.

Матеріально-технічне забезпечення закладу

2016             2017               2018

 

 

Меню сайту

Корисні ресурси



Пошук

Календар

«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 421

Статистика