ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №29 «ДИВОСВІТ»

П`ятниця, 14.05.2021, 20:53

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Порядок зарахування дітей до закладу | Реєстрація | Вхід

Порядок зарахування дітей до закладу

Прийом дітей до закладу здійснює керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних, упродовж періоду комплектації груп раннього і молодшого віку (серпень – вересень) поточного року та протягом року для інших вікових груп у разі наявності вільних місць.

Електронна реєстрація є обов’язковою для того, щоб дитина могла бути зарахована до ЗДО. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення спеціальної електронної формі на офіційному веб-порталі Ужгородської міської ради через «Кабінет ужгородця». При оформленні заявки батьки або особи, що їх замінюють, повинні надавати правдиву і достовірну інформацію, інакше заявка не буде чинною, відповідно, не буде врахована.

При успішній реєстрації заявка набуває статусу «Заявку прийнято до розгляду». За наявності вільного місця у закладі статус заявки змінюється на «Є можливість зарахування», і на мобільний телефон, вказаний при реєстрації, надходить СМС-повідомлення «Є можливість зарахування».

У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування» заявник зобов’язаний протягом 15 календарних днів подати керівнику ЗДО №29 «Дивосвіт» всі необхідні документи, передбачені для зарахування дітей:

заяву батьків або особи, яка їх замінює;

медичну картку про щеплення дитини;

довідку сімейного лікаря про епідеміологічне оточення;

копію свідоцтва про народження;

реєстраційну картку про встановлення статусу щодо можливості зарахування.

Для дітей пільгових категорій потрібно подати відповідні документи, що підтверджують пільги.

Остаточне зарахування дитини до ЗДО здійснює керівник шляхом видання відповідного наказу на підставі поданих документів.

Черга скасовується у разі:

порушення термінів подачі заяви та відповідних документів на зарахування дитини;

відсутності документів, які підтверджують пільги;

вікової невідповідності;

фальсифікації персональних даних у заявці.

Батьки дітей, які не отримали статусу «Є можливість зарахування» через відсутність місць, можуть залишити дитину у черзі до появи вільного місця аж до наступного року.

За батьками залишається право видалити дані своєї дитини з черги закладу. Для цього їм потрібно звернутися в управління освіти Ужгородської міської ради та написати відповідну заяву.

Меню сайту

Корисні ресурсиПошук

Календар

«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 420

Статистика